február 4, 2010

Skrášlite si vašu záhradku

Máte pocit že vám niečo v záhrade chýba. Potrebujete prvok, ktorý ju ozvláštni a urobí výnimočnou? Čo takto moderný záhradný nábytok. Alebo ešte lepšie, malé záhradné jazierko.

Kam s jazierkom

Umiestnenie jazierka je veľmi individuálne a záleží hlavne na usporiadaní záhrady. Je dobré, ak je jazierko na záveternej strane. Zabránite tak neželaným nánosom špiny v dôsledku vetra. Ak máte možnosť, zvoľte miesto s jednoduchým prístupom. Uľahčíte si tak údržbu a umožníte prístup aj v horších podmienkach.

Druhy jazierok

Na výber máte nespočetné množstvo základných prevedení jazierka. Môžete si vybrať jazierko plastové, s fóliovým dnom, murované alebo sklolaminátové. Môžete si tak jazierko plne prispôsobiť svojim požiadavkám. Obľúbené sú vďaka svojej praktickej stránke jazierka so schodkovým klesaním brehu. Toto prevedenie umožňuje jednoduchú implementáciu rastlín určených pre záhradné jazierka.

Cena

Tie najlacnejšie varianty záhradného jazierka je možné zadovážiť takmer zadarmo. Záleží len na vás, či zvolíte štandardizované prefabrikované prevedenie, alebo si jazierko vybudujete svojpomocne. Samozrejme je tu možnosť celý proces nechať na špecializovanú firmu, ktorá sa danej problematike dokonale rozumie.

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme