február 6, 2014

Usporiadajte si svoju bielizeň

I keď je dominantným nábytkom v každej spálni býva posteľ, netreba zabúdať ani na komodu. Pohodlne si do nej môžete uložiť vaše oblečenie, ale i posteľnú bielizeň. V súčasnosti sú v ponuke vyhotovené z rôznych materiálov, ako napríklad laminát, ale i masívne drevo. Záleží na vašom vkuse a výške financií, ktoré chcete do kúpy komody investovať. Kvalitná komoda plní nielen praktickú funkciu, ale i estetickú.

 

komoda

 

 

Zásuvkové komody na nožičkách Vám umožnia jednoduchšie udržovanie čistoty a priestor pôsobí vzdušnejšie. Okrem rôznych poličiek, dvierok a zásuviek, ktoré komody majú, môžete využiť aj vrchný priestor komody. Tento priestor je vhodný na umiestnenie šperkovnice, izbových kvetín, váz, kníh a podobne.

 

Bielizník

Ak hľadáte nábytok, kde môžete uskladniť vašu posteľnú bielizeň a sezónne oblečenie je praktickým riešením aj kúpa bielizníku. Má jednoduchú manipuláciu a ochráni vaše veci pred prachom. Do väčšieho bielizníka sa dajú uskladniť aj rôzne vankúše, paplóny a deky, ktoré využívate len v zimných mesiacoch. Ak máte spálňu už zariadenú viacerými kusmi nábytku a hľadáte komodu je vhodné siahnuť po jednoduchšie pre vedených kusoch. Bez výrazných úchytiek alebo farieb, aby nenápadne zapadla do zostavy nábytku a v miestnosti nepôsobila rušivo.

bieliznik

 

 

Menšie komody s dvierkami alebo malým počtom zásuviek sú ideálne ako náhrada nočného stolíka.   Môžete na ne umiestniť nočnú lampu a zároveň do malej komody umiestniť rôzne menšie kusy oblečenia a podobne. Možností je veľa, preto venujte čas a inšpirujte sa na stránkach, ktoré sa zameriavajú na predaj nábytku.

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme