jún 14, 2012

Romantika v rodinnom dome

Ak ste vo fáze výstavby vášho nového rodinného domu a máte možnosť ovplyvniť jeho finálny vzhlad, určite zvážte umiestnenie krbu do vašej obývačky alebo spoločenskej miestnosti. Krby sú totiž nielen praktickým vybavením každého domu ale plnia aj funkciu estetickú.

 

Využite krby naplno

Aby ste využili svoj nový krb naplno, určite zverte jeho výber a stavbu do rúk profesionálom. Správne vybraný krb vám dokáže ušetriť pri kúrení až 60 percent dreva. Šetriť sa neoplatí ani na komínovom potrubí. Teplovzdušné rozvody by mali byť naprojektované odborníkom na túto problematiku. Iba tak dokážete naplno využiť celý vykurovací potenciál vášho krbu a zamedzíte tak zbytočným tepelným stratám.

 

Zlaďte interiér

Ku krbu je veľmi jednoduché zladiť aj zvyšok interiéru. Samozrejme záleží od vzhľadu krbu ale vo všeobecnosti sa dá povedať, že náš trh je bohatý na interiérové doplnky. Štýlové svietidlá alebo stojan na krbové náradie zoženiete v každej špecializovanej predajni. Vzhľad interiéru môžete do značnej miery ovplyvniť aj výberom vhodnej podlahy a podlahového materiálu. Obľúbené sú najme keramické alebo kamenné obklady, ktoré sú pre okolie krbu nevyhnutné.

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme