február 4, 2010

Manželské postele s úložným priestorom

Uložiť všetky svoje veci v byte alebo dome nie je vždy jednoduché. Najmä v prípade malých bytov sa človek poteší každému centimetru úložného priestoru. Ľudia, ktorí žijú v menších bytoch riešia túto situáciu obyčajne vstavanými skriňami, ale toto niekedy nestačí. Práve preto by mali všetci vedieť ako využívať úložný priestor pod posteľou.

Úložný ideál

Keď sa povie manželská postel a úložný priestor, mnoho ľudí napadne úložný priestor vo vyklápacích posteliach. Skutočne ide o jeden z najčastejších spôsobov, akými ľudia skladujú odevy alebo nepotrebné veci pod posteľami. Vo vyklápacích posteliach by mal byť poriadok, aby sa do nich zmestilo čo najviac vecí. Popri tom netreba zabúdať ani na to, že najmä odevy treba chrániť pred prachom.

Kompromis

Ak máte doma posteľ s nožičkami, môžete priestor pod ňou taktiež využiť. Aj keď sa dajú veci len naložiť do vriec a zasunúť pod manželské postele, takéto riešenie je nielen neestetické, ale aj nepraktické, keďže s vrecami sa zle manipuluje. V prípade, že chcete mať úložný priestor pod posteľou s nožičkami zorganizovaný, mali by ste si kúpiť boxy alebo truhlice, ktoré sú na takéto skladovanie určené. Ich cena je pomerne nízka a preto sú dostupné takmer každému. Veľkou výhodou je ich zatváranie a preto sa k uloženým veciam nedostane žiaden prach, ani nečistoty. Okrem toho majú takéto boxy obyčajne aj kolieska, čo umožňuje ich ľahké presúvanie vždy, keď chce človek pod posteľou niečo upratať.

Zásuvky sú praktické

Boxy pod manželské postele už môžu byť ich súčasťou a tak ich netreba dokupovať. Postele s takýmto úložným priestorom sú naozaj praktické, pretože sú zatvorené a nedostáva sa do nich prach. Okrem toho, ak človek zvolí vyvýšenú posteľ, zmestí sa mu pod ňu napríklad aj skriňa a dokonca aj menšia detská izba.

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme