marec 4, 2012

Bezpečné odrážadlo pre deti

Zvažujete kúpu malého bicykla pre vaše dieťa ale predsa len je ešte príliš priskoro. Kolobežka je tiež riešením ale čo spraviť keď dieťa ešte nevie používať pedále? Smutne pozerá po svojich starších rovesníkoch ako sa preháňajú na bicykloch a hľadá spôsob, ako sa pripojiť.

 

Riešením je odrážadlo. Je vhodné už pre deti od jedného roku života. Na jeho použitie nie je nutná znalosť používania pedálov, stačí si nasadnúť, udržať rovnováhu a odrážať sa nohami. Nohy sú pritom v neustálom kontakte so zemou, tak  udržiavanie rovnováhy nie je vôbec komplikované. Odrážadlo je spôsob, ako sa aktívne zapojiť medzi používateľov dvojkolesových dopravných prostriedkov.

 

Cena odrážadla

Cena jednoduchého odrážadla určite nezaťaží váš rodinný rozpočet. Pohybuje sa na hranici, ktorá zodpovedá večeri v priemernej reštaurácii. Odrážadlo ale na rozdiel od večere  poskytne pôžitok (z jazdy) nielen na chvíľu, ale na celé leto. Ak chcete investovať do drahšieho modelu s hliníkovou konštrukciou, v tom prípade vás čaká investícia začínajúca na hranici cca 30€. Za tú cenu už ste schopní získať naozaj kvalitné a štýlové odrážadlá z dlhou životnosťou, s jednoduchou údržbou a kvalitnými komponentmi.

 

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme