január 4, 2016

Moderné komody nie len z masívu

Ako každý tovar, ktorý by mal uspokojiť potreby zákazníka, tak aj zásuvkové komody sa musia prispôsobiť moderným trendom. Zakomponovanie tejto voľne stojacej skrinky do moderného dizajnu domácnosti musí byť nenásilné a intuitívne. Na to, aby mohli byť komody označené za moderný nábytok, musia spĺňať určité kritériá. Čisté línie a minimalistické tvary musia byť pri modernom nábytku prioritou výrobcou. Farebná škála by mala byť dostatočne široká, odvážne farby by nemali v ponuke chýbať. Zakomponovanie moderných prvkov ako sú napríklad samodoťahovacie piestiky na zásuvky alebo podsvietenie presklených častí by ani pri modernej komode nemalo chýbať. Ak komoda spĺňa všetky tieto kritériá, nie je problém, aby si našla svoje miesto v ktorejkoľvek časti bytu alebo domu.

Komody z masívu sa dajú opraviť

Poškodenie masívneho nábytku je oveľa menej viditeľné v porovnaní s drevotrieskovým nábytkom a čo je naozaj dôležité , je veľmi ľahko opraviteľné. Pri komode z masívu nehrozí olupovanie dyhy alebo hranovacej pásky. Aj riziko poškodenia komody z masívu v dôsledku zvýšenej vlhkosti prostredia je v porovnaní s komodou z drevotriesky oveľa nižšie. Takže dobre zvážte, akú a ako si vyberiete komodu. Ako sa hovorí, dva krát meraj a raz rež.

Moderné komody z masívu

Ak túžite po kvalite masívneho nábytku ale máte strach o možnosť zakomponovania do vašej modernej domácnosti, máme pre vás dobrú správu. Trh s výrobkami a nábytkom z pravého dreva sa dokonale prispôsobil dnešnej dobe a ponúka moderné prvky s čistými líniami, hodiace sa do každej domácnosti. Nie je problém nájsť aj biele komody, ktoré opticky zväčšia celý priestor.

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme