február 4, 2010

Komody z masívu vás prežijú

Ak ste sa rozhodli pre kúpu komody, ako novej súčasti vašej nábytkovej zostavy, treba si zvoliť materiál, ktorý bude použitý pre jej výrobe. Možností je viacero. Ak sa rozhodnete uprednostniť komodu z pravého dreva pred jej lacnejšou verziou z drevotriesky, určite získate kvalitný kus nábytku s množstvom predností. Najväčšou výhodou takejto komody je jej dlhá životnosť. Na rozdiel od drevotriesky nie je potrebné hrany masívneho nábytku oblepovať hranovacími páskami , ktoré sú citlivé na zachádzanie. Toto platí v dnešnej dobe dvojnásobne, nakoľko kvalita nábytku z drevotriesky je čím ďalej tým horšia. Niektoré drevotriesky s nízkou hustotou majú životnosť iba niekoľko mesiacov.

Komody z masívu sa dajú opraviť

Poškodenie masívneho nábytku je oveľa menej viditeľné v porovnaní s drevotrieskovým nábytkom a čo je naozaj dôležité , je veľmi ľahko opraviteľné. Pri komode z masívu nehrozí olupovanie dyhy alebo hranovacej pásky. Aj riziko poškodenia komody z masívu v dôsledku zvýšenej vlhkosti prostredia je v porovnaní s komodou z drevotriesky oveľa nižšie.

Moderné komody z masívu

Ak túžite po kvalite masívneho nábytku ale máte strach o možnosť zakomponovania do vašej modernej domácnosti, máme pre vás dobrú správu. Trh s výrobkami a nábytkom z pravého dreva sa dokonale prispôsobil dnešnej dobe a ponúka moderné prvky s čistými líniami, hodiace sa do každej domácnosti.

 

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme