apríl 4, 2012

Inšpirácie pre modernú spálňu

Aj keď nám naše spálne slúžia bez akýchkoľvek problémov, niekedy predsa len nastane čas na zmenu.  Výmena postele, závesov alebo koberca  dokáže v izbe zázraky. Niekedy stačí vymeniť nočnú lampu a priestor sa znovu rozžiari.

 

Náladové osvetlenie

Aj bez väčších zásahov je možné upraviť  vzhľad našej spálne, ktorý na nás pôsobí fádne a zastaralo. Niekedy stačí iba zmeniť typ osvetlenia alebo doplniť osvetlenie o takzvané náladové lampy. Tie sú určené pre navodenie vhodnej atmosféry, v niektorých prípadoch sa nedajú použiť ako hlavný zdroj svetla. Ak chcete experimentovať, môžete vyskúšať moderné led svietidlá. Tieto svietidlá disponujú širokým spektrom farieb svetla. Sú veľmi nenáročné na spotrebu energie a majú extrémne dlhú životnosť.

 

Tapety

Ak potrebujete priestor naozaj oživiť ale nechcete investovať váš čas a peniaze do radikálnych zmien, vyskúšajte moderné tapety alebo nálepky na stenu. Z minimálnym finančným rozpočtom vytvoríte v priestore zmeny na nepoznanie. Moderné tapety sú veľmi praktické, ľahko sa nanášajú na steny, sú umývateľné s vysokou oderuvzdornosťou.   Sortiment samolepiek na stenu je veľmi široký a určite si z neho vyberiete aj vy.

 

Záclony a závesy

Často bývajú záclony hlavným nedostatkom moderného priestoru. Klasické záclony minulého storočia často nekorešpondujú s minimalistickým vzhľadom moderného interiéru. Dizajnové  okná Salamander  často zakrývajú nevkusné záclony. Obráťte sa preto na odborníkov z interiérového štúdia a nechajte si navrhnúť a vyrobiť elegantné a moderné záclony presne na mieru. Určite nebudete ľutovať.

Proudly powered by WordPress and Sweet Tech Theme